Pisanie piosenek na płytę I TAK CIĘ KOCHAM było dla mnie terapeutycznym i głębokim doświadczeniem. Do nagrań zaprosiłam bliskich mi ludzi, a przy tym wspaniałych artystów. Produkcją zaopiekował się mój mąż – Bartosz Niebielecki.

Ta płyta to dla mnie powrót do gry na pianinie, ale też do siebie. Do wiary w swoją wartość. Do słuchania wewnętrznego głosu. Do stawania po swojej stronie, dawania sobie poczucia bezwarunkowej miłości i akceptacji każdego z fragmentów, z których się składam.

Cały krążek powstał z poziomu mojego serca, w którym czuję, że jesteśmy utkani z podobnych trosk, lęków i obaw. To sprawia, że te piosenki z pewnością są nie tylko o mnie…

Bardzo się cieszę, że wreszcie się ukazała!!! I nie mogę się doczekać koncertów. Póki co jesteśmy w trasie koncertowej z projektem Alicja Janosz Dzieciom. Ale marzę, żeby pojawić się z moim cudownym składem na różnych festiwalach etc.

Posłuchajcie koniecznie i dajcie znać, czy Wam blisko z tymi moimi dźwiękami i treścią… <3

A tutaj wszyscy Ci, którzy przyczynili się swoimi talentami, działaniem i dobrą wolą do tego, że ten krążek jest taki jaki jest 🙂 DZIĘKUJĘ Wam kochani!!!!!! :*

Produkcja muzyczna i realizacja nagrań: Bartosz Niebielecki

Mix i Mastering: Robert Szydło

Projekt graficzny: Bartosz Niebielecki

Zdjęcie: Karolina Świątek

Wydawca: Trudno Świetnie Alicja Janosz-Niebielecka

Bartosz Niebielecki – perkusja, git. basowa

Albert Kokoszewski – gitary, chórki

Patrycja Łacina Miarka – chórki

Jarek Krużołek – chórki

Anna Fiedukiewicz – wiolonczela

Jan Gałach – skrzypce

Bartek Miarka – gitara

Ivar Romanek – pedal steel guitar, mandolina

Teksty i muzyka, a także wokal, chórki, pianino i git. akustyczna są też moje.